O nas, o mnie

Jestem turystą wszechstronnym – żeglarzem (instruktorem żeglarstwa, z blisko piętnastoletnim doświadczeniem), kajakarzem, piechurem i miłośnikiem przyrody – absolwentem Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. A Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo zajmuję się wszystkim, co z turystyką związane. Od organizacji imprez, edukację i szkolenia, na projektowanie atrakcji i doradztwo turystyczne.

Od najmłodszych lat związany jestem z  Boszkowem, dorastałem na obozach żeglarskich, gdzie uczyłem się instruktorskiego fachu. Przez wiele lat pracowałem w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, gdzie odpowiedzialny byłem za działalność Przemęckiego Parku Krajobrazowego, tam zdobyłem wiedzę i doświadczenie, którymi chcę się z Państwem podzielić.

Jestem człowiekiem „turystycznego renesansu”, poza typowymi  dziedzinami,  interesują mnie wszelkie ciekawe i niebanalne aktywności. Doświadczenia w nich zdobyte staram się implementować do organizowanych przeze mnie imprez.

Kraina Konwalii to moja idea,  sposób na życie i realizację marzeń.  Chcę łączyć pasję w przekazywaniu wiedzy z nowoczesnym podejściem i metodami. Chcę przybliżać Krainę konwalii i ukazywać jej piękno w zupełnie nowej formie.

Zapraszam!

Michał KLAWINA Klawinski

Poznaj Krainę Konwalii