imprezy integracyjne

Proponujemy państwu również organizację imprez różnych integracyjnych realizowanych w oparciu o nasz sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Nasze imprezy,  wspaniała forma zaktywizowania pracowników w trakcie wyjazdu integracyjnego lub szkolenia. Proponujemy państwu sprawdzone schematy działań. Mogą one być dostosowane do wymaganych ram czasowych i ilości uczestników. Możliwe jest także łączenie poszczególnych działań w ramach jednej imprezy. A może macie Państwo inne pomysły na integrację na Dzięki szerokim kontaktom i współpracy z innymi firmami nasze możliwości ogranicza tylko nasza, i wasza, wyobraźnia.

 1619321_690530941011824_192314981_n IMG_1292

Proponujemy:

Spływy kajakowe

Proponujemy Państwu organizację spływów kajakowych Kajakowym Szlakiem Konwaliowym (całością, lub dowolnie wybranym fragmentem). Spływy kajakowe to taki rodzaj aktywnej turystyki, który wymaga od uczestników szczególnie dużego zgrania i współpracy. W zależności od specyfikacji zlecenia i grupy możemy skalować stopień trudności począwszy od łatwych, rekreacyjnych tras, kończąc na spływach na iście surwiwalowych przeprawach.

 IMG_1278 IMG_1300

Rajdy przygodowe

Czyli Adventure Racing (AR) to dyscyplina zdobywająca coraz większe uznanie na świecie. Wyrosła z ultra maratonów i zawodów na orientację. AR łączy w sobie terkking , biegi na orientację, kajakarstwo, kolarstwo. Wszystko to poprzeplatane jest dodatkowo zadaniami specjalnymi. W wydaniu sportowym wymaga niesamowitej kondycji, siły i odporności. My poznaliśmy tą wspaniałą dyscyplinę i postanowiliśmy wykorzystać jej potencjał przy organizacji imprez.

Proponujemy zorganizowanie mini zawodów AR, oczywiście odpowiednio przeskalowanych i dostosowanych do możliwości uczestników. Zasady są bardzo proste. Kilkuosobowe zespoły po krótkim przeszkoleniu otrzymują mapy terenu zawodów z zaznaczonymi punktami kontrolnymi i kolejnością ich zaliczania, i kompas. Ustalamy też że określoną część trasy należy pokonać pieszo, inną kajakiem, jeszcze inną rowerem, a nawet samochodem (wszystko zależy od skali zadania). Dodatkowo na niektórych punktach możemy „zainstalować” zadania specjalne, lub przy dłuższej rozgrywce punkty żywieniowe. Uczestnicy muszą pokonać całą trasę współpracując w zespołach. Wygrywa zespół, który jako pierwszy wróci na metę z kompletem punktów.

Rajdy przygodowe wyrabiają samodzielność, uczą współpracy w zespołach, pozwalają wyłonić naturalnych liderów. Uczą także ponoszenia odpowiedzialności za swoje decyzje.

IMG_1282 teamorienteering-dettaglio

Poznawanie atrakcji Przemęckiego Parku Krajobrazowego z przewodnikiem

Chyba najbardziej typowa atrakcja podczas tego typu aktywności. Nasze wycieczki nie są jednak typowe! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji zabierzemy was do miejsc, których nie ma w przewodnikach, a te które są ukażemy nowy, ciekawy sposób.  Preferujemy wycieczki piesze, lecz możliwe są wszelkie wariacje.  w razie potrzeby organizujemy transport uczestników. Mamy w programie kilkanaście wariantów, więc możliwa jest realizacja kilku wycieczek podczas jednej imprezy.

Kopia Polna droga do górska Fot. M. Klawinski

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Bardzo ważne i potrzebne zajęcia. Podczas ich prowadzenia staramy się nawiązywać do realnych sytuacji mogących zdarzyć się na i nad wodą. Dysponujemy fantomem do ćwiczenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej, oraz przeszkoloną w tym zakresie kadrą instruktorską.

prospectus-first-aid kCPR

Łucznictwo

Posiadamy w pełni bezpieczną strzelnicę łuczniczą, na której młodzi ludzie mogą zapoznać się z ciekawą dyscypliną sportu.

z10669152Q,tarcza 2008-09-04_wisla_531

Off road

Oferujemy Państwu także zapierające dech w piersiach wyprawy off road. Potężne samochody i ciężki teren. Zabawa dla prawdziwych mężczyzn. Ale czy tylko?  Zapraszamy na niekonwencjonalne zwiedzanie naszych terenów, wzbogacone o szkolenie z elementów jazdy terenowej.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Powyższa oferta to tylko ogólne propozycje, szkic proponowanych działań. Każdą imprezę integracyjną dopasowujemy do klienta i jego wymogów.

W naszej ofercie posiadamy także inne, formy integracji i aktywizacji realizowane w oparciu o drugą gałąź naszej działalności – Letnią Szkołę Żeglarską. Aktywności mogą się wzajemnie uzupełniać. Proponujemy m.in:

  • rejsy wycieczkowe po jeziorze Dominickim
  • podstawowe szkolenie żeglarskie
  • firmowe regaty żeglarskie
  • zajęcia żeglarskie na lądzie
  • żeglarskie rejsy integracyjne

Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie                     www.zostan-zeglarzem.pl

10386755_580759202033754_4218842747742753466_n 10462710_578508548925486_7111616453396302281_n

Poznaj Krainę Konwalii