Przewodnictwo turystyczne

Organizujecie Państwo konferencję, szkolenie, biwak, lub wycieczkę szkolą?  A może przyjechaliście z grupą znajomych i chcecie odkryć coś ciekawego? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pojezierze Sławskie to przepiękny, niezwykle cenny przyrodniczo i bogaty kulturowo region. Większość turystów odwiedzających te tereny kojarzy je przede wszystkim z licznymi jeziorami i wypoczynkiem na plaży. Niekiedy z Wyspą Konwaliową, czy Szlakiem Konwaliowym. Tak na prawdę przeciętny turysta odwiedzający to miejsce nie zdaje sobie sprawy z prawdziwego potencjału i ogromnej liczby niesamowicie ciekawych miejsc.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAM_3145 SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Na podstawie wieloletnich doświadczeń w obsłudze turystycznej różnorakich grup przygotowaliśmy ofertę, jakiej na tym terenie jeszcze nie było –  profesjonalne usługi przewodnickie. Specjalizujemy się w oprowadzaniu zarówno zorganizowanych, jak i indywidualnych grup turystycznych po terenie całego Pojezierza Sławskiego, a w szczególności Przemęckiego Parku Krajobrazowego i okolic.

Nasza oferta jest bardzo szeroka jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa kompletną wycieczkę – opracowanie trasy wraz z atrakcjami, zapewnienie transportu i wyżywienia. Możliwe jest także wynajęcie przewodnika na kilka godzin, lub na konkretną trasę.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA Jez. Dominickie - widok z Wieży widokowej w Dominicach Fot. M. Klawinski

Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z wieloletniej współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego Mamy w ofercie kilkanaście gotowych wariantów wycieczek, które możemy modyfikować w zależności od ich formy (autokarowe, rowerowe, piesze, kajakowe, konne), ilości i wieku uczestników i ram czasowych. Możemy także przygotować ofertę na specjalne  zamówienie.

1619321_690530941011824_192314981_n 1520643_690530797678505_823348227_n

Poznaj Krainę Konwalii